Клоцбах Тетяна Миколаївна

Освіта: бакалавр педагогічної освіти, Мукачівський державний університет, за спеціальністю «вихователь дітей дошкільного віку»

Педагогічний стаж 10р.11м.

Проблемне питання:"Правове виховання дошкільників - обовязкова умова формування життєвої компетентності особистості"

Педагогічне кредо:"У кожній дитині є сонце, тільки дозвольте йому світити"

Спічкова Надія Андріївна

Освіта Середня-спеціальна, закінчила Мукачівське педагогічне училище, кваліфікація Викладач початкових класів"

Педагогічний стаж 24 роки 3 місяці

Проблемне питання: "Вплив природи на розвиток дитини"

Педагогічне кредо: " Любити своїх вихованців всякими талановитими чи не дуже, веселими чи сумними, спокійними чи не посидючими...Спіпкуватися з ними, навчати і радіти, бо мої вихованці це свято , яке триває доти, поки я є разом з ними

Сивак Мар`яна Василівна

Освіта вища, закінчила Мукачівський державний університет, за фахомза"дошкільна освіта", кваліфікація "вихователь дітей дошкільного віку"

Педагогічний стаж 9р.1м.

Проблемне питання: "Проведення занять з елементами ОБЖ з усіх видів навчально-виховної діяльності"

Педагогічне кредо: "До кожної дитини ключ знайти. У праці результат хороший мати. Упевнено і творчо до мети іти: З любов'ю серце дітям віддавати."

Базюк Олександра Юріївна

Освіта Вища, магістр, закінчила Мукачівський державний університет, спеціальність за фахом "Вихователь дітей дошкільного віку"

Педагогічний стаж 17 років.

Проблемне питання «Екологічне виховання дошкільників».

Педагогічне кредо:"Сильним,досвідченим стає педагог, який вміє аналізувати свою працю" В.Сухомлинський

Буката-Лакатош Тетяна Володимирівна

Освіта Вища, закінчила Ужгородський національний університет, спеціальність за фахом "Філолог викладач німецької мови та світової літератури"

Педагогічний стаж: 6 років