30.04.2021р.

Великдень – одне з найбільших після Різдва Христового свят у християнській релігії. Свято пов’язане з Воскресінням Ісуса Христа, тому і має назву Великий день або Великдень.

У нашоу ЗДО пройшов Великодній тиждень в рамках якого вихователі збагатили знання дітей про народні традиції святкування та виникнення свята, сприяли вихованню доброзичливості, взаємодопомоги, людяності.

Насолодитись святом  допомогла виставка поробок батьків та дітей до Великодня. Руками талановитих батьків та їхніх малюків було створено шедеври, де в кожну роботу вкладено любов, креативність, душевне тепло. Ці незабутні моменти їхньої взаємодії залишаються назавжди в серці малюка, сприяють вихованню впевненості в собі, забезпечують комфортне відчуття підтримки.

23.04.2021р.  Робота психолога дуже тонка й багатогранна, вона вимагає великої віддачі і повного спокою власної душі! Тому в ваше професійне свято хочеться побажати терпіння, натхнення і задоволення від роботи! З Днем психолога!