Зареєструвати дитину до ЗДО  можна за цим посиланням:

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

24.03.2021                    Ужгород                                № 138

Про електронну реєстрацію дітей
у комунальні заклади дошкільної освіти та
дошкільні відділення закладів загальної
середньої освіти Ужгородської міської ради

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 32, пунктом 2 частини другої статті 52, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про захист персональних даних», постанов Кабінету Міністрів України 12.03.2003 № 305 «Про затвердження Положення про заклад дошкільної освіти», 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», рішення виконкому 23.12.2020 № 439 «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти міста Ужгород», з метою організації електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти міської ради, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради, що додається.
2. Установити, що Порядок електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради поширюється на заявників, які бажають зареєструвати дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради з 1 квітня 2021 року.
3. Прийом електронних заяв для реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради розпочати з 1 квітня 2021 року на офіційному вебсайті Ужгородської міської ради.
4. Електронні заявки, подані згідно з рішенням виконкому 08.11.2017 № 362 «Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК м. Ужгород» до 1 квітня 2021 року, повторної реєстрації не потребують.
5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому 08.11.2017 № 362 «Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК м. Ужгород».
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Борця.

Міський голова                                Богдан АНДРІЇВ