Заклад дошкільної освіти №40 загального розвитку з цілодобовим перебуванням дітей розташований у центральній частині міста Ужгород, у пам`ятному будинку (1930 р.) видатного українського педагога, громадсько-політичного і церковно-релігійного діяча, президента Карпатської України Августина Волошина, за адресою:  88000, м.Ужгород,  вул. А.Волошина, 36, тел.: 61-74-25, e-mail: dnz40uz@gmail.com

Керівник: Ворожильник Марія Михайлівна

Мова освітнього процесу - українська

Профіль закладу - художньо-естетичний

Графік роботи закладу: заклад працює щоденно 12 години на час військового стану

Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні

Проблемне питання: "Виховання духовних цінностей у дошкільнят"

Ліцензований обсяг осіб, які можуть навчатися у закладі - 75

Структура закладу: І молодша група ( яслі) - 17 дітей

ІІ молодша група (інклюзивна)- 21 дітей

Середня група - 23 дітей

Старша група (інклюзивна)- 28 дітей

В закладі діє гурток з вивчення англійської мови

Будівля закладу не дозволяє створити повноцінні умови для дітей з фізичними вадами розвитку, проте є можливість для навчання дітей з розладами психічного спектру, на базі ЗДО відкриті дві інклюзивні групи.

НАТИСКАЙ  Як нас знайти