Заклад дошкільної освіти №40 загального розвитку з цілодобовим перебуванням дітей розташований у центральній частині  міста Ужгород, у пам`ятному будинку (1930 р.) видатного українського педагога, громадсько-політичного і церковно-релігійного діяча, президента Карпатської України Августина Волошина.

Територія закладу – загальною площею 1513 кв.м. повністю загороджена.

Проектна потужність – 4 вікові групи.

В дошкільному закладі обладнано:

- медичний кабінет (в наявності є кварцова лампа, забезпечений медикаментами);

- харчоблок ( електроплита 6-камфорна, 2 холодильники,електром’ясорубка, морозильна камера, в достатній кількості є кухонний посуд. у 2020 році зроблено капітальний ремонт );

- пральня ( у 2014 році було зроблено капітальний ремонт за бюджетні кошти,в наявності машинка-автомат - 1 шт., праска – 1 шт., стелажі для зберігання білизни – 2 шт., сушилки -2 шт.);

- 4 групових кімнат (усі групи забезпечені новими меблями, постільною білизною, рушниками, в наявності є: телевізори – 3 шт., музичний центр – 1 шт., магнітофон – 2 шт., синтезатор – 1 шт., піаніно – 1 шт., проектор - 1 шт., екран - 1 шт., ноутбук - 1 шт.) ;

- ігровий майданчик;

- автономна котельня;

Кожна вікова група має окремі ігрові, спальні, туалетні кімнати. Ігрове середовище обладнано згідно вимог програми і забезпечує повноцінний розвиток дітей, виготовлено ігрові куточки та ігрові осередки.

Встановлено лічильники електричної енергії, холодної води, 4 бойлери для нагрівання води. У дошкільному закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється, його кількість достатня для повноцінної роботи протягом року.

Територія  закладу має естетичний вигляд, відповідає санітарно - гігієнічним нормам, достатньо озеленена, в наявності фруктові дерева,  впорядковані квітники.

ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ

БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2022 РОКУ