Керівник гуртка англійської мови -

Дідик Ірина Володимирівна

Освіта Вища, магістр, закінчила Ужгородський Національний Університет, спеціаліст за фахом "викладач  англійської мови та література

Педагогічний стаж 8р 4міс

Проблемне питання: «Інтерактивне навчання і використання новітніх технологій на заняттях з іноземної мови у дошкільнят»

Педагогічне кредо: "Все, що знаю та вмію - віддаю дітям."

Діти активно включаться у спілкування з педагогом, використовуючи іноземну мову. Дошкільники використовують у мові англійські слова, підспівують, декламують вірші. На заняттях використовуються цікаві дидактичні матеріали, велика кількість ігор і посібників для навчання дошкільнят іноземним мовам.
Заняття проводяться у вигляді гри. Педагог підіграє і спілкується з дітьми на іноземній мові, а діти природним чином засвоюють лексичні одиниці і склади.